PL UK DE RU SE
  • kontakt
    • Personel
    • Mapa
    • Poczta na www (dla pracowników)
  • informacje
    • napisali o nas
    • galeria
    • sport
  • praca
  • jakość
    • iso 9001:2000
    • polityka środowiskowa
    • polityka bezpieczeństwa
    • referencje klientów
  • dokumenty
    • KRS,NIP,REGON
    • ubezpieczenie OCP
    • licencje
    • AEO
    • akty prawne
  • tabor
    • ciągniki
    • naczepy
    • przewoźnicy
  • o nas
    • Grupa firm
    • Historia
CTS
  • transport
  • obrabiarki do metalu
  • spedycja
  • status AEO
  • ADR
  • wynajem naczep
  • sprzedaz pojazdów
Wyszukiwarka
Newsletter
obrabiarki do metalu

OBRABIARKI DO METALU Z RYNKU ROSYJSKIEGO nowe i używane

BEZPOŚREDNI IMPORTER
 
Firma California Trailer Sp. z o.o. 
zrealizujemy każde zamówienie po uprzednim uzgodnieniu 
tel. +48 833 449 141        , mobil.  601 366 628 ,
tel. centrala  +48 833 432 333 , fax. +48 833 443 688,
e-mail:
amagier@c-t.com.pl

Umożliwiamy sprzedaż na raty i dzierżawę maszyn z oferty.

Wszystkie urządzenia posiadają Deklarację Zgodności.

 
AKTUALNA OFERTA
 
 
 

Lp.

Typ / Model

Opis

Foto

Ilość

Cena za 1 szt netto loco

1

PYE160 S1M

Prasa PYE 160 s1m, rok 1987. Stan techniczny bardzo dobry, mało używana. Wyrzutnik oryginalny, wszystkie funkcje fabryczne sprawne. Dokładne dane tachniczne na tabliczce znamionowej. Przygotowana do prób. Wystawiamy deklarację zgodnosci.

foto

1 szt

70 000,-PLN

2 PHM 400

Prasa PHM 400 ton, rok prod. 1989 zmodernizowana na nowych elektrozaworach Ponar Wadowice. Sterowana sterownikiem przemysłowym Mitsubishi FX1N40, układy zasilania 24VDC z panelem operatorskim, może być przystosowana do tworzyw; gumy i metalu. Moc wyrzutnika 100 ton.
Podłączona i gotowa do pracy. Moc silnika 11KW.  Stan bardzo dobry.
film: tutaj

1 szt

do uzgodnienia

3 TR 115 B2 Tokarka PORĘBA TR115B2, 1986 rok, przygotowana do prób.  Stan bardzo dobry

foto

 1 szt

do uzgodnienia

4 F-1730A Prasa śrubowa F1730, 100 ton, 1980 rok, Stan bardzo dobry

1 szt 25 000,-PLN
5 F-1734A Prasa śrubowa F1734A, 200 ton, 1980 rok, Stan bardzo dobry

1 szt 65 000,-PLN
6 F-1732 - 36

Prasy śrubowe  F-1732A-160T, F-1736-400T
Stan techniczny dobry i bardzo dobry-NOWE

3 szt różne

do uzgodnienia

7 PHM 400 Prasa PHM 400 ton, rok prod. 1989. Agregat U2706102 - dużej mocy. Sterowanie od ciśnienia z oryginalnym wyrzutnikiem. Silnik 7,5 KW. Ruch tłoka w górę i w dół szybki oraz wolny, praca w ruchu automatycznym. Nowe sterowanie. Stan bardzo dobry.

foto

1 szt

do uzgodnienia

8 IB 2144 Zaginarka hydrauliczno mechaniczna IB2144 2500x4,5 mm, stan bardzo dobry

1 szt

40 000,-PLN

9 PYE25S1M Prasa hydrauliczna, stan b.dobry

1 szt

26 000,-PLN

10 PYE 63 S/1M Prasa hydrauliczna, rok prod 1986, Stan dobry

foto

1 szt

do uzgodnienia

11 P 63 Prasa hydrauliczna P 63 , 25 ton, stan dobry

1 szt

9 000,- PLN

12 BFT 90/3 Wytaczarka BFT 90/3, rok prod 1987, stół 1000x1120mm, średnica wrzeciona 90mm, wyposażenie dodatkowe luneta i tarcza planujaca, Stan bardzo dobry

1 szt

do uzgodnienia

13 LEN 40 C Prasa mimośrodowa LEN 40 C, rok prod 1990, stan bardz dobry

1 szt

35 000,-PLN

14 PHM160d Prasa hydrauliczna PHM 160 d, nacisk 160 ton, rok prod 1989, stan dobry

2 szt

55 000,-PLN

15 IB 2142 Zaginarka hydrauliczna,  IB 2142 1600mm x 6mm,
Stan techniczny bardzo dobry

1 szt

40 000,-PLN

16 IB 2144 Zaginarka hydrauliczna,  IB 2144 2500mm x 4,5mm,
Stan techniczny bardzo dobry

1 szt

45 000,-PLN

17

NOWOŚĆ

PHM 400

Prasa hydrauliczna PHM 400, po kapitalnym remoncie, nowy układ hydrauliczny produkcji niemieckiej firmy KRACHT, nowe sterowanie ze sterownika MITSUBISHI FX1N40, układ zasilania 24V DC, nowe uszczelnienia głównego cylindra, osłony kontrolowane elektronicznie. Przystosowana do pracy z tworzywami i gumą. Moc wyrzutnika 100 ton. Stan b.dobry przygotowana do sprawdzenia.
film:  http://www.youtube.com/watch?v=FA3S5LKhqwQ

foto

2 szt

do uzgodnienia

18 NKC 6020 Nożyce NKC 6020, 6mm x 2500mm
fabrycznie nowe z certyfikatem CE 

foto

2 szt

40 000,-PLN

19 PHM 250 C

Prasa hydrauliczna PHM 250 C , Rok prod. 1985.  Stan idealny.
Podłączona, można przetestować.   

foto

1 szt

65 000,-PLN

20 P 6326 Prasa hydrauliczna P 6326, nacisk 40 ton
Stan techniczny bardzo dobry

foto

1 szt

30 000,-PLN

21 Tokarka 1A693

Tokarka tarczowa Model: 1A693 Rok produkcji:1983 Max średnica toczenia: 3200 mm Max wys. obrabianego elementu: 3200 mm Max ciężar obrabianego elementu: 16 000 kg Prędkości stołu:18 Obroty stołu: 1-50/min Prędkość przesuwu suportu:0,8-160 mm/min Kąt skrętu przy wrzecionie: 60° Wymiary l*w*h: 8300mm*5500mm*3400mm Waga: 55 000kg.
Stan techniczny bardzo dobry, nieużywana

 foto

2 szt

do uzgodnienia

22 KD 2324 E Prasa mechaniczna, Sprawna tech. 

foto

1 szt

10 000,-PLN

23

NOWOŚĆ
NKC-3214

Nożyce gilotynowe machaniczne do metalu 2500mm x 2,5mm, Motoreduktor 3 kW
Bardzo dokładne cięcie, Nożyce są energooszczędne i bardzo cicho pracyją.  
 Stan techniczny: fabrycznie nowe z Certyfikatem CE

foto

1 szt

35 000,-PLN

24 NK 3418 Nożyce gilotynowe mechaniczne do matalu. 2000mm x 6,3 mm, rok prod. 2003.  Stan techniczny dobry, deklaracja zgodności.

foto

1 szt

25 000,-PLN

25 PYE 100 S/1 Prasa hydrauliczna PYE 100 S/1, nacisk 100 ton, z wyrzutnikiem, stan bardzo dobry, pełna dokumentacja, rocznik 1987

1 szt 50 000,-PLN
26 16 K 20 Tokarka 16K20, 1986 rok, przystosowana do obróbki detali o średnicy 1200mm (600mm nad łożem) Wyjmowany mostek. Stan dobry

1 szt 15 000,-PLN
27 PED 63.4 Prasa mimośrodowa z hydraulicznym wyrzutnikiem,  PED 63.4 Rok 1989.
Stan techniczny bardzo dobry.

foto

1 szt

do uzgodnienia

28 PHM 160 C Prasa hydrauliczna PHM160c, 1988 rok, stan techniczny bardzo dobry, podłączona i gotowa do pracy, po gruntownym przeglądzie.

2 szt 55 000,-PLN

29

LEN 25C

Prasa LEN 25C, rok 1985, stan bardzo dobry 

foto

1 szt

do uzgodnienia

30 PHM 250c

Prasa hydrauliczna PHM 250c, rok prod. 1984 po modernizacji, Moc silnika 7,5 KW, agregat U2706102, elektrozawory Ponar Wadowice 24V, sterowanie ręczne nowe, mechanika i hydraulika jak w oryginalnym agregacie, wyrzutnik zamontowany, przygotowana do próby i pracy, podłączona. Gotowa do pracy z tworzywami i gumą.  Stan bardzo dobry.  

1 szt

80 000,-PLN

31

PYE100S/1M
NOWOŚĆ 

Prasa hydrauliczna PYE 100S/1M z wyrzutnikiem. Stan bardzo dobry -nowe sterowanie. 

1 szt

55 000,-PLN

32

Tokarka 1L532

Tokarka karuzelowa pionowa, Typ: 1L532 Rok prod.1986, Max średnica toczenia: 3150 mm, Max wys. obrabianego elementu: 1600 mm Max ciężar obrabianego elementu: 16 000 kg Prędkości stołu: 18 Obroty stołu: 1,25-63/min Stan techniczny bardzo dobry - Maszyna mało używana,

foto

1 szt

do uzgodnienia

33 PYE 250 s1 Prasa hydrauliczna PYE 250 S1 z wyrzutnikiem. Stan bardzo dobry.

foto

1 szt 

do uzgodnienia

(LW. 21.12.2009)

Copyright California Trailer 2006 mapa strony wersja do druku wyślij adres znajomemu Webdesign Centrum Internetowe 2006